Представники відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи ХНУВС спільно з курсантами факультету № 4 провели профорієнтаційний захід у Комунальному закладі «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот».

Під час зустрічі фахівці університету ознайомили ліцеїстів із правилами прийому на вступ до Харківського національного університету внутрішніх справ, особливостями оформлення особової справи на навчання за державним замовленням та подачі документів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб. Ліцеїсти отримали інформаційні іміджеві матеріали, а також переглянули відеоролики про університет та Кременчуцький льотний коледж ХНУВС.

Курсанти факультету № 4 відповіли на всі запитання щодо особливостей курсантського життя та майбутнього працевлаштування у Національній поліції України.