Відбулося засідання кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС, в якому взяли участь завідувачка кафедри Ольга Гетманець, викладачі цієї ж кафедри та студенти 3-4 курсів за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Студентам розповіли, які вимоги висувають до спеціалістів в їхній галузі, також ознайомили з можливостями стажувань і працевлаштування. Особливу увагу приділили консультаційній підтримці на шляху від обрання вакансії до офіційного працевлаштування, з урахуванням сучасних тенденцій ринку праці.

В результаті обговорення студенти отримали дещо новий погляд на речі працевлаштування, що може бути позитивним досвідом з користю застосованим у реальних життєвих умовах.