Доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Одеського державного університету внутрішніх справ кандидатом політичних наук, доцентом Костянтином Пальшковим і доцентом кафедри соціальних та економічних дисциплін Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатом економічних наук, доцентом Андрієм Дядіним було проведене бінарне онлайн-заняття зі студентами 2 курсу навчально-наукового інституту права та кібербезпеки ОДУВС із дисципліни «Політологія» за темою «Взаємодія політики та економіки».

Під час заняття були розглянуті наступні питання: види економічної політики держави, економічний аспект в політології, економічна свідомість особистості, політика протекціонізму, теорія конкурентних переваг.

Бінарне заняття вийшло змістовним та цікавим для студентів, які ставили запитання лекторам і ділилися власною думкою, як про власний споживацький досвід, так і про глобальні економічні тренди.