На кафедрі правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС, що стала організатором Науково-творчого конкурсу з фінансової безпеки та фінансових розслідувань «Як викрити фінансового шахрая?», відбулося урочисте нагородження переможців та кращих учасників наукового змагання – випускників закладів середньої та фахової перед вищої освіти. У заході взяли участь ректор університету доктор юридичних наук, професор, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, декан факультету № 6 доктор юридичних наук, доцент Оксана Брусакова та завідувачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 доктор юридичних наук, професор Ольга Гетманець.

На суд журі було представлено 240 конкурсних робіт, серед яких визначено найкращі. Привітав переможців та вручив їм дипломи ректор університету Валерій Сокуренко. Серед нагороджених: Дар’я Бублик – І місце; Катерина Виноградська – ІІ місце; Марія Крижановська – ІІІ місце; Віталій Сахно – ІV місце; Віталіна Усик – V місце.

Декан факультету № 6 Оксана Брусакова та завідувачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ольга Гетманець відзначили кращих студентів: Владиславу Мирошниченко, Анну Шмиголь, Карину Ряснянську, Дениса Голозубова, Марію Пилипенко, Анну Удовіченко, Ліліану Поп, Анастасію Василенко, Євгенія Пікалова, Діану Цюзь, Дар’ю Білан.

Учасників конкурсу представники кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності докладно ознайомили з факультетом № 6 та провели екскурсію. Юнаки та дівчата відвідали музей університету, ознайомилися з етапами розвитку ХНУВС та становленням правоохоронних органів на Харківщині. До складу фондової колекції музею університету також входить довідкова бібліотека історичного спрямування, якою активно користуються усі, хто цікавиться історією правоохоронних органів України і поліцій інших країн світу.

Представники кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ознайомили майбутніх абітурієнтів з умовами вступу до ХНУВС, зокрема за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»