У День боротьби з корупцією студенти факультету № 6 під керівництвом викладача кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології Юлії Дорошенко провели антикорупційну гру-розслідування «Слідство веде НАБУ» (на платформі EdEra).

Під час гри студенти виконували роль детектива НАБУ, який, за запропонованою фабулою, веде розслідування щодо топ-корупціонера. Під час гри за певним алгоритмом виконувались організаційні заходи (планування розслідування), слідчі дії (обшук, допит, експертизи), негласні слідчі дії (аудіо-, фотоконтроль особи, зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж), спрямовані на отримання доказів корупційного діяння.  Гра супроводжувалась посиланнями на численні нормативні акти, що використовуються як правова основа розслідування корупційних злочинів.

Під час навчальної пізнавальної гри студенти отримали навички, корисні для майбутніх юристів. За результатами проведеного розслідування учасники отримали відповідні «Підтвердження».