Науково-педагогічний склад кафедр факультету №1 та факультету № 6 взяв участь у науково-практичному семінарі, що проходив на базі Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Тематика семінару охоплювала організацію та особливості проведення трьох напрямів судових експертиз: дослідження відео та звукозапису; портретної та фототехнічної експертизи, а також мистецтвознавчу експертизу.

На семінарі також були присутні представники слідчого управління ГУНП України в Харківській області, науковці з інших закладів вищої освіти. Захід проходив у формі презентацій. Експерти за відповідними напрямками детально ознайомили присутніх із особливостями проведення досліджень, вимогами до зразків для порівняльного аналізу, а також надали рекомендації щодо поліпшення взаємодії між слідчими та експертною установою.