Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, присвячене Міжнародному дню боротьби з корупцією.

Керівник наукового гуртка доцент кафедри кібербезпеки та DATA-технологій Володимир Тулупов наголосив, що корупція в Україні негативно впливає як на внутрішньополітичні процеси у державі, так і на зовнішньополітичний розвиток країни.

Під час доповіді керівник окремо наголосив на недопущенні вчинення корупційних дій під час складання екзаменаційної сесії здобувачами освіти та звернув увагу учасників на дотримання принципів академічної доброчесності.

Студентка факультету № 6 Олена Фалько виступила із доповіддю «Відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення».