У День Святого Миколая за ініціативи та сприяння проректора ХНУВС Анатолія Клочка та генерального директора Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка Олега Орищенка курсанти першого курсу факультету №2 відвідали театр. Це стало справжнім подарунком для першокурсників. Вони не лише переглянули шедевр світового балету – новорічну казку «Лускунчик», а й змогли побувати за лаштунками уславленого театру. Курсанти мали унікальну можливість побувати зі зворотного боку сцени, відчути атмосферу народження вистави, того справжнього дива, яке дарує глядачам мистецтво.

І на завершення святкового дня курсанти відвідали відкриття головної новорічної ялинки міста. Курсантів супроводжували викладачі-куратори кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Вікторія Гончарова, Олександра Головко, Наталія Павленко.