Курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марія Кабаченко, Анастасія Сергійко та Євген Трофименко під керівництвом кураторки Цвітани Баранової завершили навчання у школі цифрового волонтерства та отримали свідоцтва.

Мета тренінгу – навчити волонтерів працювати з людьми поважного віку для набуття ними цифрових навичок. Майже за два місяці роботи курсанти допомогли своїм підопічним, яким від 60 до 72 років, опанувати роботу у найпопулярніших програмах-месенджерах Telegram, Viber, здійснювати онлайн-оплати за комунальні послуги, користуватися програмним додатком «Дія», редагувати відео та фото.

Як зазначають учасники, проєкт ГО «Ліга сучасних жінок» Ольги Полякової, є важливим і затребуваним суспільством, адже надає можливість допомогти людям поважного віку адаптуватися до сучасних новацій та формує місток взаємодопомоги, розуміння та підтримки між поколіннями.

Сумська філія ХНУВС