Старший викладач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ капітан поліції Тетяна Ганжа провела профорієнтаційну зустріч з педагогічним складом та учнями випускних класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20. Під час зустрічі представницею кафедри було надано інформацію про умови вступу до університету, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців у ХНУВС. Викладач відповіла на запитання юнаків і дівчат про матеріальну базу, умови навчання, побут та дозвілля курсантів і студентів вишу. Учні дізналися про можливості реалізації курсантами й студентами університету своїх здібностей у науковій, творчій і спортивній діяльності, а також були ознайомлені з перевагами отримання вищої освіти саме у ХНУВС, перспективами подальшого працевлаштування. Майбутні випускники отримали профорієнтаційні буклети про Харківський національний університет внутрішніх справ, його факультети та спеціальності.