У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся інструктаж 237 курсантів випускних курсів факультетів №№ 1, 2, 4 напередодні стажування на посаді, що відбудеться у період з 07 лютого по 29 травня 2022 року у 17 територіальних органах Національної поліції.

Під час зустрічі було розглянуто організаційні питання, питання службової та особистої безпеки, виконання програми стажування на посаді. У проведенні інструктажу взяли участь ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор полковник поліції Дмитро Швець, проректори – полковник поліції Сергій Бортник, Михайло Бурдін, Леонід Могілевський, керівництво факультетів та представники профільних кафедр. Звертаючись до майбутніх поліцейських, вони закликали дотримуватися програми стажування, проявити себе старанними й наполегливими, щоб у подальшому сумлінно нести службу в лавах Національної поліції України.