Курсанти групи 402 факультету № 4 разом із куратором групи доценткою кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 Тетяною Степаненко відвідали Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова.

Вони ознайомилися з унікальною експозицією музею «Слобожани», що розповідає про історію Слобідської України від найдавніших часів і до початку XX ст. та висвітлює перші кроки державницького шляху нашого народу. Особливий інтерес викликали експонати, пов’язані з козацькою добою, зокрема, унікальний гетьманський прапор кінця XVII ст., з яким пов'язані імена чотирьох українських гетьманів — Івана Самойловича, Івана Мазепи, Івана Скоропадського та Данила Апостола.

Такі екскурсії мають важливий вплив для формування у молоді національної свідомості, виховання почуття патріотизму.