Професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Світлана Попова провела онлайн-зустріч з керівництвом та учнями 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 56 Харківської міської ради Харківської області.

Під час профорієнтаційного заходу було надано вичерпну інформацію про перспективи, форми навчання, а також переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Світлана Попова ознайомила випускників зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, пояснила правила вступу до університету, розповіла про роботу наукових гуртків і спортивних секцій.

Також школярам було представлено для перегляду інформаційний відеоролик про ХНУВС.