Відкритий чемпіонат Харківської області з гирьового спорту, що пройшов у Харківському національному університеті внутрішніх справ, зібрав близько 120 спортсменів з Харківського регіону. У складі десяти команд у змаганнях взяли участь, як дорослі чоловіки та жінки, так і юніори. Серед тих, хто випробував свої сили у гирьовому спорті – представники закладів вищої освіти: Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії Національної гвардії України, Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба, Військового інституту танкових військ НТУ ХПІ, а також Дитячої юнацько-спортивної школи № 8, спортивного клубу «Спорт-тайм», збірні команди Дергачівського, Близнюківського, Дворічанського  та Чугуївського районів Харківщини.

Змагання проходили у номінаціях: двоборстві  (чоловіки, юнаки), довгий цикл (чоловіки, юнаки) та ривок (жінки й дівчата) у різних вагових категоріях. За результатами чемпіонату було визначено переможців в особистому та командному заліках.

Серед учасників змагань, які виступали у складі команди ХНУВС в особистому заліку дипломами та медалями відзначені:

у номінації «Поштовх довгим циклом»:

-        курсант 3 курсу факультету № 1 Олексій Боштовий у ваговій категорії 63 кг – І місце;

-        курсант 2 курсу факультету № 2 Максим Литвиненко у ваговій категорії 68 кг – І місце;

-        курсант 4 курсу факультету № 2 Денис Катюха у ваговій категорії 95 кг – І місце;

у номінації «Двоборство»:

-        курсант 1 курсу факультету № 1 Олег Кривенко у ваговій категорії 58 кг – І місце;

-        курсант 1 курсу факультету № 1 Дмитро Гончаров у ваговій категорії +68 кг – І місце;

-        курсант 3 курсу факультету № 1 Олексій Боштовий у ваговій категорії 63 кг – ІІ місце;

-        курсант 4 курсу факультету № 4 Ілля Федоренко у ваговій категорії 78 кг – ІІ місце;

-        курсант 3 курсу факультету №» 2 Роман Ядров у ваговій категорії 78 кг – ІІІ місце;

-        курсант 3 курсу факультету № 1 Олексій Меденцев у ваговій категорії 95 кг – ІІІ місце;

-        слухач 1 курсу магістратури факультету № 1 Олександр Нежмаков у ваговій категорії +95 кг – ІІІ 3 місце;

у номінації «Ривок гирі» серед дівчат:

-        курсантка 1 курсу факультету № 2 Тетяна Хавер у ваговій категорії + 58 кг посіла ІІІ місце;

-        курсантка 1 курсу факультету № 4 Марія Пальона у ваговій категорії + 58 кг посіла ІІ місце;

-        слухачка 1 курсу магістратури факультету № 1 у ваговій категорії 68 кг Наталія Расторгуєва посіла ІІ місце.

У загальнокомандному заліку переможцем змагань стала команда Харківського національного університету внутрішніх справ.

Ректор університету Валерій Сокуренко привітав переможців і призерів змагань, побажав упевнено йти до своєї мети та завжди перемагати. Нагороди вручив перший проректор вишу Дмитро Швець.