Представниками Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ відповідальною з гендерних питань кандидаткою економічних питань Мариною Петченко, науковими співробітниками відділу організації наукової роботи та гендерних питань кандидатом технічних наук Вадимом Орлом, кандидаткою економічних питань Ольгою Глазуновою проведено науковий семінар-диспут на тему «Наука – платформа єдності та рівності», приурочений до Дня єднання та Міжнародного дня жінок і дівчат у науці.

Мета наукового семінару-диспуту – єднання у науці на шляху реалізації стратегічних завдань прогресивного розвитку України, підвищення рівня обізнаності учасників щодо вкладу жінок у розвиток науки та техніки, подолання існуючих стереотипів у науковій діяльності, пошук інструментів єднання української нації на науковій платформі.

У заході взяли участь представниці та представники структурних підрозділів, циклових комісій, здобувачки та здобувачі вищої освіти, майбутні абітурієнти.

У ході наукового семінару-диспуту було обговорено питання: наука як фактор єднання нації; місце та роль жінок в історії української та світової науки; існуючі стереотипи в науці та сучасні шляхи їх вирішення; пошук шляхів об’єднання зусиль чоловіків і жінок на шляху реалізації стратегічних і тактичних завдань розвитку науково-інноваційної діяльності в Україні.

Учасники та учасниці заходу взяли активну участь в обговоренні дискусійних питань.

КЛК ХНУВС