Доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 Олег Гончарук відвідав комунальний заклад Пісочинський ліцей «Джерело» Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області, де зустрівся з директоркою ліцею Оксаною Сасіною та учнями 9–11 класів. Зустріч була присвячена Дню єднання.

Під час заходу було наголошено, що цей День запроваджено з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість. Було підкреслено, що лише в єдності ми зможемо досягти великої мети – побудувати духовно багату, вільну демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.

Представник університету також ознайомив молодь з умовами та перевагами отримання вищої освіти в університеті й запросив на День відкритих дверей.