На 60-му році, після тривалої тяжкої хвороби пішов із життя доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 кандидат юридичних наук, доцент, полковник міліції у відставці Андрій Анатолійович Глієвий.

Андрій Анатолійович понад 20 років працював в університеті на посадах начальника ад’юнктури, доцента кафедри оперативно-розшукової діяльності, наукової діяльності, а після виходу на пенсію – доцентом кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології.

Андрій Анатолійович мав величезний практичний досвід і був справжнім професіоналом. Йому були притаманні чудові людські якості: доброта, чуйність, доброзичливість, нескінченна життєва енергія, готовність надати будь-яку допомогу колегам.

Колектив університету та колеги висловлюють співчуття близьким і рідним Андрія Анатолійовича. Пам'ять про світлу й хорошу людину залишиться з нами назавжди.