Відбулося  засідання кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ в режимі онлайн з використанням програмного забезпечення для проведення відеоконференцій Zoom.

Під час засідання було переглянуто проєкти освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти «Правоохоронна діяльність (поліцейські)».

Зважаючи на необхідність забезпечення освітнього процесу в умовах воєнного стану, особлива увага приділялася перегляду компонент освітньо-професійних програм та їх логічної послідовності, а також фахових компетентностей, які мають набути здобувачі вищої освіти.

У засіданні кафедри безпосередню участь взяли представники стейкхолдерів:

• заступник начальника УКЗ - начальник відділу комплектування ГУНП в Харківській області підполковник поліції Андрій Матвієнко;
  • старший інспектор ситуаційного відділу УОАЗОР ГУНП в Дніпропетровській області підполковник поліції Володимир Дубінін;
  • старший інспектор ВЮП УПД ГУНП в Харківській області капітан поліції Олександра Карась.

Пропозиції, висловлені представниками практичних підрозділів, було враховано під час доопрацювання проєктів освітньо-професійних програм.