Триває гуманітарна підтримка медичних закладів Харківщини та Збройних Сил України. Представники кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 – завідувач кафедри Олексій Литвинов, професор кафедри Андрій Васильєв, доценти кафедри Дмитро Кондратов і Михайло Фіалка, старший лаборант цієї ж кафедри Наталя Скляр та заступник директора інституту післядипломної освіти Світлана Фіалка передали медикаменти та медичне обладнання працівникам Міської клінічної лікарні № 2 ім. проф. О.О. Шалімова, лікарям Харківської обласної клінічної травматологічної лікарні та неврологічного відділення Міської клінічної лікарні № 7.

Зокрема бійці ЗС України отримали турнікети. Турнікет для зупинки кровотеч – надзвичайний винахід людини. Смужка життя, сповнена надією спасіння на противагу знаряддям для вбивства. І він працює, робить дива, дарує такий необхідний медикам час для порятунку. Найбільше турнікети потрібні нашим збройникам. Тим, хто на нульовому рубежі, власною кров’ю боронить рідну Україну від потвор, що прийшли нас знищити. Начасі, як ніколи, важливе розуміння того, кому найбільш потрібний цей життєдаруючий ресурс. І тому не залишаємо без уваги наших Захисників.