Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Тетяна Білоус зі студентами першого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у роботі вебінару «Хімічна атака. Алгоритм допомоги в умовах воєнного, надзвичайного стану», що був організований та проведений лікарем-анестезіологом, директором тренінгового центру «Подих життя» Юлією Багдасаровою.

Під час вебінару були обговорені такі важливі теми: "Інструкції надівання капішону аварійної евакуації", "Одягання СВRN маски", "Загальні принципи деконтамінації", "Групи хімічних елементів, які застосовуються під час хімічної атаки", "Принципи надання екстреної медичної допомоги постраждалим у випадку дії хімічних чинників".

Сумська філія ХНУВС