Професорка кафедри соціології та психології Ірина Нечітайло факультету № 6, професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна взяли участь у Міжнародному онлайн-форумі «Забезпечення якості вищої освіти України в умовах війни». Захід організовано Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти за підтримки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні в межах проєкту «Сприяння підходам, заснованим на верховенстві права та правах людини, в системі вищої освіти» та у співпраці з Комітетом ВР з питань освіти, науки та інновацій, Міністерством освіти і науки України.

У форумі взяли участь представники 30 країн світу. Форум відкрив голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко. З вітальним словом виступили міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет і голова комітету Верховної ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак. Учасників також привітали Координатор проєктів ОБСЄ в Україні Дуглас Блексток, Президент ENQA Карл Дітріх, Президент EQAR Деб Адаір, Президентка INQAAHE Франсі Демсар, Президент CEENQA. З питань внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в умовах воєнного стану виступили ректори і проректори вітчизняних ЗВО, що репрезентували різні міста та регіони України. На завершення заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Іван Назаров представив проєкт Національного плану дій зовнішнього забезпечення якості вищої освіти України на період 2022-2023 рр.