Для курсантів факультетів № 3 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено бінарне заняття за участі начальника відділення зв'язку та телекомунікації Управління патрульної поліції в м. Кременчуг старшого лейтенанта поліції Олександра Кучука.

Курсанти були ознайомлені з функціонуванням технічних приладів, що використовуються під час реалізації службових завдань поліції: нагрудна бодікамера, пристрій для визначення алкоголю в крові Драгер, пристрій для визначення швидкості TruCAM, переносний термопринтер для друку постанов.

Крім того, були обговорені проблемні питання щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення та окремі особливості складання відповідних адміністративних матеріалів.