Керівництвом факультетів № 3 та № 4 проведено профорієнтаційні заходи у Полтавській області. Олександр Моргунов та Ігор Назаренко відвідали рекрутинговий центр ГУНП в Полтавській області та провели зустрічі з представниками комплектуючих підрозділів. Під час зустрічі було розʼяснено умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, особливості навчання на денній формі за державним замовленням, а також ознайомлено з напрямами підготовки курсантів. Представники університету ознайомили з оновленим порядком оформлення справ для вступаючих до університету, а також з особливими умовами, викликаними правовим режимом воєнного стану та бойовими діями на окремих територіях України. Також проведено зустрічі з представниками Управління поліції охорони в Полтавській області та Управління патрульної поліції в Полтавській області. Представників цих підрозділів було поінформовано про можливості та переваги вступу до університету, зокрема, на факультети № 5 та № 6, а також на денну та заочну форми навчання для здобуття освітнього ступеня «магістр».