Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 ХНУВС кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь в онлайн-заходах від команди «Прогресильні» – об’єднання освітян, громадських діячів і студентів, які прагнуть якісних змін в освіті. Говорили про важливі питання, а саме: викладання та сесія в умовах війни. Своїм досвідом поділилися викладачі з різних куточків України: Одеса, Мелітополь, Бердянськ, Харків, Київ, Суми, Ужгород, Миколаїв. Головну увагу приділили питанням функціонування переміщених університетів; навчання, коли лунають постріли й сирени; сервіси, міжнародні програми, гранти, академічна мобільність студентів і викладачів; закінчення навчального року; методика підготовки до сесії та індивідуальні можливості студентів продовжувати навчання. Спікери наводили власні приклади з життя (читання лекцій із передової), джерела мотивації та налаштування на робочий процес (переміщені виші з окупованої території). Як підсумок прозвучали слова: «Університети – це не будівлі, а викладачі. Вони у нас є. І саме вони тримають освітянський фронт».