Учасниця Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ курсантка 3 курсу факультету № 1 Владислава Балера пройшла вебінар-підвищення кваліфікації на тему «Уроки історії в стилі НУШ» на освітній платформі «Всеосвіта».

Під час лекції було розглянуто ефективні кейси, які допоможуть майбутнім викладачам створювати навчальну програму задля ефективного засвоєння матеріалу учнями. Учасники також набули загальних компетенцій розуміння сучасних освітніх технологій і тенденцій розвитку освітнього процесу.

Отримані знання курсантка застосовує у власному волонтерському проєкті «Support», створеному для освітньої підтримки найбільш вразливої категорії населення в умовах воєнного стану - дітей шкільного віку.