Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 кандидат юридичних наук, доцент Тетяна Гудзь та професор кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент Юрій Коломієць відвідали Горінчівську загальноосвітню школу I-III ступенів та провели профорієнтаційну зустріч з учнями 11-х класів.

Юнакам і дівчатам представники університету роз’яснили правила вступу до закладу вищої освіти та переваги навчання у ньому в умовах воєнного стану, розповіли про спеціальності, за якими можна отримати вищу освіту за ступенями «бакалавр» і «магістр» як за державним замовленням, так і за кошти фізичних та юридичних осіб.

Представники університету також поінформували, що в університеті діє кафедра військової підготовки, закінчивши яку, можна отримати військове звання.