Команда Футбольного клубу «Універ-Динамо» Харківського національного університету внутрішніх справ взяла участь у благодійному турнірі з футболу, що пройшов у м. Вінниця.

Футбольний турнір зібрав дев’ять команд. Спочатку футболісти змагались у групах, а потім були серії півфіналів і фінал. Перемігши усіх суперників на стадії відбору, ФК «Універ-Динамо» дістався фіналу, де у напруженій боротьбі переміг свого суперника із рахунком 3:1. У турнірі також взяв участь ще один представник із Харківщини – футбольна команда Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба (ХНУПС), яка завершила свої виступи в груповій стадії.

Кошти, отримані від змагань у турнірі, будуть перераховані на потреби Збройних Сил України.

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Разом до Перемоги!