Доцентка кафедри соціології та психології факультету № 6 ХНУВС Юлія Твердохвалова та магістр цієї ж кафедри Максим Арістов закінчили сертифікований курс навчання за напрямом «Сексуальне насилля: принципи кризової допомоги та терапії» від Міжнародної асоціації психосоматики та тілесної терапії.

Під час навчання були розглянуті наступні теми: професійна гігієна терапевта у роботі із сексуальним насильством, загальні принципи роботи та принципи надання кризової допомоги жертвам сексуального насильства. Особливу увагу було приділено принципам терапевтичної роботи із жертвами сексуального насильства та підбору методів та терапевтичних практик у роботі з жертвами сексуального насильства. Окремо були розглянуті особливості роботи з дітьми, які зазнали сексуального насильства, принципи роботи з сім'ями та оточенням жертв сексуального насильства.