Доцентка кафедри соціології та психології факультету № 6 ХНУВС Катерина Маннапова разом із психологами Благодійної організації «Карітас України» активно допомагають внутрішньо переміщеним особам, які були вимушені покинути власні домівки.

Психологині спільно з соціальним педагогом провели майстер-клас «Наш квітник» для дітей та підлітків, які займалися ліпленням із легкого пластиліну. Віддавшись фантазії, хлопці та дівчатка створили міні-зоопарк. Дякуючи майстер-класу, діти змогли наповнитися позитивними емоціями та поділитися своїми страхами з психологами.

Також доцентка кафедри Катерина Маннапов разом із професоркою НАНГУ Наталією Кривоконь провели тренінгове заняття для матусь «Дерево ресурсів», під час якого навчили жінок новим методам самоконтролю та, як розвантажуватися емоційно й ділитися переживаннями.