Засідання ректорату Харківського національного університету внутрішніх справ розпочалося з вручення дипломів науковцям, які нещодавно захистили дисертації. Так, із присвоєнням наукового ступеня кандидата юридичних наук ректор університету Валерій Сокуренко привітав начальника управління Державної пенітенціарної служби України у Харківській області Олександра Крикушенка та вручив йому диплом. Також диплом про присвоєння наукового ступеня кандидата педагогічних наук очільник університету вручив проректору вищого навчального закладу Дмитру Швецю. Валерій Сокуренко поздоровив із присудженням звання доцента начальника відділу кадрового забезпечення Вадима Безусого.

З нагоди відзначення Дня журналіста Грамотами Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України були нагороджені працівники відділу зв’язків з громадськістю. Нагороди вручив перший заступник голови організації, заслужений журналіст України Володимир Галаур. Від імені ректорату журналістів поздоровив зі святом Валерій Сокуренко та побажав їм подальших успіхів у професійній діяльності.