Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко привітав особовий склад університету з Днем Національної поліції України. На факультеті № 4 відбулося нагородження працівників та курсантів з нагоди свята.

Декан факультету № 4 Ігор Назаренко відзначив подяками курсантів факультету за високі досягнення у навчанні, сумлінне ставлення до виконання посадових обов'язків, ініціативність і наполегливість. Декан факультету акцентував увагу на пріоритетному завданні університету – підготовці професійних та висококваліфікованих фахівців, що є можливим за умови наполегливого навчання, дисциплінованості, старанності та мотивації здобувачів вищої освіти для отримання усіх необхідних знань і навичок для поповнення лав, необхідних для несення служби в лавах Національної поліції України.