Надання допомоги онкологічним хворим означає надання їм надії! А надія у воєнні часи дуже потрібна всім. За ініціативи ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Сокуренка, безпосереднього сприяння завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Олексія Сердюка, начальниці відділу зв'язків з громадськістю Ірини Щербакової, керівника Центру українсько-польського розвитку Миколи Пахніна, декана факультету № 5 Віктора Василенка, а також лікаря-нейрохірурга екстреної допомоги 1-го нейрохірургічного відділення Олега Сидоренка до онкологічного центру та травматологічного відділення однієї з лікарень м. Харкова було передано медичне обладнання (краплинні інфузомати та ортези). Гуманітарний вантаж надійшов від німецького народу через організацію Ruricher Hilfswerk-OST e.V за персонального сприяння Алети Вебер та Соломії Рожко. Передане обладнання збільшило в декілька разів можливість центру одночасно проводити хіміотерапію важким хворим. Адміністрація центру висловлює щиру подяку ректору ХНУВС у наданні гуманітарної допомоги! У ці непрості часи ми спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу і надаємо надію Харків'янам!