Для курсантів факультету № 4 розпочалися практичні та семінарські  заняття з навчальної дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність». Деканом факультету Ігорем Назаренком проведено практичне заняття в навчальній групі 303 і було присвячене вивченню вимог Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність», правових основ міжнародного співробітництва у сфері оперативно-розшукової діяльності.

Ігор Назаренко наголосив на важливості вивчення прав та обов’язків, основ соціального та правового захисту працівників оперативних підрозділів, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність.

На факультеті триває робота щодо адаптації освітнього процесу під запити правозастосовної діяльності в умовах воєнного стану.