Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – начальниця відділу міжнародного співробітництва Олена Устименко та фахівець відділу Альона Музичук – долучилися до міжнародного контактного вебінару «Міжнародний контактний вебінар: підтримка України у сфері вищої освіти», організованому Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України, European Association for International Education, German-Ukrainian Academic Society, Leibniz University Hannover та Erasmus Student Network Ukraine у співпраці із Представництвом Європейського Союзу в Україні та Національними Еразмус+ агентствами країн-членів Програми. Враховуючи воєнний стан в Україні та конкретні заходи Європейської Комісії щодо України, головною метою вебінару було визначено надання допомоги українським університетам стати рівними університетам ЄС та знайти можливості для співпраці. Вебінар включав загальну сесію, тематичні робочі групи та сесії швидкого спілкування. Мішель Стюарт – президент Європейської асоціації міжнародної освіти (EAIE) та Лаура Рамблі – заступник директора з розвитку знань і досліджень Європейської асоціації міжнародної освіти (EAIE) розповіли про можливості співпраці з Європейською асоціацією міжнародної освіти та університетами Європи із започаткування нових контактів і розширення партнерських відносин. Оксана Зойменіхт – керуючий директор Німецько-українського академічного товариства та Наталія Бутич – регіональний координатор у Центральній та Східній Європі міжнародного офісу Університету Лейбніца в Ганновері презентували мережеві можливості академічної співпраці для об’єднання керівників наукових установ і закладів вищої освіти з різних регіонів України з метою нарощування потенціалу, національного та міжнародного обміну. Вебінар розширив уявлення учасників про можливості співпраці із закордонними закладами вищої освіти щодо академічної мобільності членів освітнього процесу та надав можливість поділитися власним досвідом і контактами для подальшої співпраці в освітній сфері. Наприкінці заходу учасники отримали змогу поділитися своїми враженнями від вебінару та висловили свою позицію щодо посилення співпраці між українськими та європейськими університетами.