На платформі ZOOM відбулася зустріч з майбутніми абітурієнтами Харківського національного університету внутрішніх справ та їх батьками. У ній взяли участь представники Департаменту освіти, науки та спорту МВС України  Леонід Безуглий та Ігор Будько, помічник ректора університету Віктор Слиш, декан факультету № 1 Олександр Музичук, заступник декана факультету № 1 з навчально-методичної роботи Владислав Невядовський, представниця приймальної комісії університету Марина Давидова, начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції однієї з областей України.

Обговорювалися питання щодо умов вступу на спеціальності університету в період воєнного стану, терміни та особливості навчання. Майбутні абітурієнти цікавилися порядком подачі онлайн-заяв, вимогами нормативів  з фізичної підготовки, умовами проживання, тощо.