Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Ірина Казанчук взяла участь у циклі онлайн-вебінарів за темами «Оцінка міжнародної співпраці» та «Clarivate для науковців», організованих міжнародною організацією Clarivate.

Метою таких вебінарів – познайомити та навчити ефективно працювати з головними ресурсами Clarivate для наукової діяльності, а також налагодити міжнародну співпрацю, що відкриє для українських науковців можливості проведення наукових досліджень на більш якісному рівні, кращій презентації наукових здобутків, та отриманню додаткового фінансування.

Під час наукових заходів спікеркою – консультантом із регіональних рішень Clarivate кандидатом біологічних наук Іриною Тихонковою – було детально розглянуто питання: як визначити наявні і потенційні співпраці, оцінити їхню ефективність за допомогою Web of Science Core Collection та In Cites; як коректно оцінити та порівняти видання Journal Citation Reports; роль End  Note як інструменту оформлення власних публікацій за форматами обраного видання; як здійснити пошук повних текстів завдяки End Note Click; як зробити цікаві презентації досягнень науковця тощо. Також в рамках вебінарів учасників ознайомлено з базою даних Web of Science Core Collection для пошуку, аналізу наукової літератури, підбору видань, партнерств, грантів, а також проаналізовано співпрацю як України в цілому так і окремої установи у цьому напрямі.

За результатами вебінарів Ірина Казанчук отримала сертифікати міжнародного зразка.