Відбулася онлайн-зустріч керівництва факультету № 6 та приймальної комісії університету з випускниками-бакалаврами щодо вступу до магістратури у 2022 році. В ній взяли участь декан факультету № 6 Оксана Брусакова, заступник декана Сергій Загородній, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Марина Давидова, методисти випускних курсів Олена Рінкман та Ольга Пугачова.

Під час зустрічі декан факультету звернула увагу на чергові зміни у Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році, що передбачають можливість випускникам університету бути зарахованими на навчання лише на підставі мотиваційного листа.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Марина Давидова акцентувала увагу учасників зустрічі на питаннях реєстрації вступників та надання ними копій необхідних документів.

Наприкінці зустрічі вступники отримали вичерпні відповіді на свої запитання.