Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко стала учасницею онлайн-тренінгу «Можливості YouTube для освіти», організованого Міністерством освіти і науки України та Google Україна. Захід провела сертифікована тренерка Google, директорка ТОВ «Академія цифрового розвитку» Антоніна Букач. Учасники розглянули основні функції та особливості роботи платформи YouTube, переваги її застосування під час синхронного та асинхронного онлайн-викладання і пошуку навчального матеріалу. Спікерка дала відповіді на питання інтеграції застосунка в освітній процес.

Після завершення тренінгу Наталія Кобилко пройшли тестування й, набравши відповідну кількість балів, отримала сертифікат про успішну участь в онлайн-тренінгу та удосконалення професійної компетентності (цифровий компонент).