У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч випускників 2006 та 2001 років факультету №1.

У стінах вищого навчального закладу їх привітав ректор університету полковник поліції Валерій Сокуренко. Звертаючись до випускників, він зазначив, що університет пишається своїми випускниками, їх професіоналізмом, патріотизмом, принциповістю та наполегливістю у виконанні службових обов’язків. Двері навчального закладу завжди для них відчинені.  Далі слово взяли проректори університету Анатолій Клочко, Дмитро Швець та начальник факультету №1 (слідства) Олександр Музичук.

Випускники відвідали навчальні аудиторії, спортивні комплекси, кафедри, навчальні полігони, оглянули експонати музею університету та прогулялися територією навчального закладу.

Всі  були раді бачити один одного, із задоволенням спілкувалися та фотографувалися. На згадку про зустріч отримали сувеніри від університету.