Професорка кафедри соціології та психології Ірина Нечітайло як гостьовий лектор взяла участь у програмі академічної мобільності Erasmus+ та отримала нагоду викладати авторський курс в Університеті Вітовта Великого (Литва), присвячений питанням відтворення соціальної нерівності в освіті, та соціально-педагогічні технології, що попереджають таке відтворення. Курс був адаптований до потреб слухачів літньої Школи литовської мови і культури Академії освіти, яка діє при університеті. В цілому програма Erasmus+ має на меті підтримку освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян ЄС і поза його межами задля внеску до стійкого зростання, якості робочих місць і соціального згуртування, для розвитку інновацій та посилення європейської ідентичності й активного громадянства. Завдяки участі у програмі були встановлені партнерські контакти, визначені перспективи подальшої кооперації та співпраці. Окремо слід підкреслити потужну всебічну підтримку Литви та її громадян щодо війни України з агресором.