На кафедрі кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 під керівництвом Тетяни Фоміної відбулось чергове засідання наукового гуртка. У зустрічі взяли участь курсанти факультетів № 1, № 2, № 4 та науково-педагогічні працівники кафедри. Засідання пройшло за допомогою платформи ZOOM із дистанційним залученням учасників гуртка з міст тимчасової дислокації університету.

Тема засідання – «Провадження слідчих (розшукових) дій: теорія та практика» – викликала зацікавленість у гуртківців та бажання представити свої наукові здобутки. Під час зустрічі курсанти виступили з доповідями та обмінялися думками з проблемних питань. Особливу зацікавленість серед молодих науковців викликали питання проведення слідчих (розшукових) дій в умовах воєнного стану. Керівниця гуртка окреслила проблемі питання практики щодо розмежування обшуку та огляду житла чи іншого володіння особи.