Група курсантів факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ відвідала лекцію «Вчинення кримінального протиправного діяння під впливом фізичного або психічного примусу в умовах війни». Лекція була організована відділом соціально-гуманітарної роботи та правовим сектором Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки. Її провели практикуючі юристи, працівники Вінницького місцевого центру надання безоплатної правової допомоги Альона Мойсюк та Євген Рей.

Під час спілкування з аудиторією вони наголосили, що російським агресорам, які вторглися на територію нашої держави, колаборантам і зрадникам не слід розраховувати на безкарність своїх дій і вчинків. Відповідними органами збирається доказова база, кожен вчинений злочин буде викритий, а винні отримають справедливий вирок згідно з діючим законодавством. Юристи навели конкретні приклади злочинів та кримінальних проваджень, а також відповіли на численні запитання курсантів.