Бінарне заняття для курсантів 2 курсу факультету № 2 із навчальної дисципліни «Поліцейська діяльність» було присвячено темі «Організація діяльності підрозділів Національної поліції у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху». У проведенні заняття взяли участь доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Катерина Чишко та старший інспектор СВГ УПД ГУНП у Вінницькій області поліції Юлія Миронюк. Вона поділилася з курсантами досвідом практичної роботи, зупинившись на особливостях провадження справ про адміністративні  правопорушенняу сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Наприкінці заняття поліцейська відповіла на численні запитання курсантів, які стосувалися роботи у правоохоронних органах.