Відбувся щорічний Дебатний турнір «Кубок ректора» Харківського національного університету внутрішніх справ серед курсантів і студентів. Турнір проводився за форматом парламентських дебатів в онлайн-форматі на платформі Zoom. Відкрив захід ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він підкреслив важливість проведення таких заходів в університеті для молоді: «Саме дебати допомагають розвиватися громадянському суспільству, вчать ухвалювати раціональні, виважені рішення, а також формують навички аргументованого переконання», – наголосив ректор.

Голова Дебатного клубу ХНУВС Наталія Расторгуєва презентувала формат та основні правила проведення Дебатного турніру. Турнір складався з двох відбіркових раундів та фіналу, під час яких кожна команда отримала можливість продемонструвати свої фахові знання та ораторські вміння. До складу суддівської колегії увійшли досвідчені дебатери, тренери Федерації Дебатів України, багаторазові  переможці Всеукраїнських і Міжнародних дебатних турнірів.

Учасники були обмежені в часі для підготовки. Виступ мав бути максимально переконливим, адже судді оцінювали не саму позицію, а переконливість виступу, вміння наводити аргументи та контраргументи, аналізувати промову опонента.

За результатами виступів І місце посіла команда «Феміда» факультету № 6 у складі Тимофія Сєрських та   Бехрузджона Кудусова. Фіналістами турніру стали команди: «Дві гривні» факультету № 6 – Станіслав Головінов та Хазангюль Мамедова, «BDC» факультету № 4 – Ярослав Єрьоменко та Кіріл Круцкевич, «Люди Х» факультету № 4 – Єлизавета Кузенкина та Діана Володіна. Топ-спікером турніру –  Ілля Бакулін, студент факультету № 6.