Напередодні Дня Незалежності України за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи курсанти другого курсу факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь онлайн у круглому столі «Незалежність України: досягнення та перспективи», що проходив на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Захід відкрила директорка бібліотеки Лариса Сеник. Модератором зустрічі виступив Петро Бойко – перший заступник голови обласної ради ветеранів України. Спікери заходу – директор обласного державного архіву Юрій Легун, регіональний представник Українського інституту національної пам’яті Олексій Серветник, директор Вінницького торгово-економічного інституту Наталя Замкова, кандидат історичних наук педагогічного вишу Павло Кравченко, представники Вінницької обласної ради, очільники профспілкової та ветеранської організацій Вінниччини. До аудиторії також були долучені представники територіальних громад області, військовослужбовці тощо.

Багатовікова історія державотворення, історичне значення Акту проголошення Незалежності України, героїчне сьогодення нашої держави – це основні теми, які висвітлювали учасники заходу. Вони також наголошували на важливості виховання патріотизму серед української молоді. Участь курсантів університету у цьому заході – є підтвердженням того, що цей напрям роботи у поліцейському виші є одним із пріоритетних.