Керівництвом факультету № 6 проведено чергову онлайн-зустріч з особами, які наразі виявили бажання щодо вступу на факультет за кошти фізичних та юридичних осіб. У заході взяли участь декан факультету № 6 Оксана Брусакова, помічник ректора Віктор Слиш, відповідальний секретар приймальної комісії Марина Давидова, заступники декана, завідувачі кафедри. Майбутніх здобувачів освіти поінформували про перспективи та переваги навчання на факультеті, а також про цьогорічні особливості вступу. На усі запитання були надані фахові відповіді. Загалом до зустрічі приєдналися 85 осіб.

Оксана Брусакова зазначила, що такі зустрічі мають постійний характер і будуть проводитися щотижня до завершення вступної кампанії.