Доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Вікторія Доценко, в межах проекту «ПОРУЧ»  взяла участь у тренінгу для викладачів вишів «Психологічні травми війни: як впізнати і надати компетентну допомогу студентам». Він проводився за ініціативи Міністерства освіти і науки України, ГО Всеукраїнський громадський центр «Волонтер», за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, спільно з Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії, Українською асоціацією когнітивно-поведінкової терапії, Цетром здоров’я та розвитку «Коло сім’ї».

Під час навчання було розглянуто такі теми: «Як стрес війни вплинув на студентів і викладачів», «Базові навички навчання в час війни», «Діти і війна: навчання технік зцілення», «Психологічні травми війни: як впізнати і надати компетентну допомогу студентам».

Отримані під час навчання знання і навички сприятимуть підвищенню професійного рівня й будуть застосовані у навчальному процесі.