Викладачі кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Ганна Бабак та Артем Білоусов взяли участь у XVI Міжнародній заочній науково-практичній інтернет-конференції «Modern Scientific Research: achievements, innovations and development prospects» (м. Берлін, Німеччина).

Вони представили статтю «Навчання курсантів-правоохоронців професійній англійській мові як фактор формування професійної компетенції фахівця», в якій визначили завдання з підготовки компетентного, відповідального майбутнього співробітника поліції, який орієнтується у суміжних галузях діяльності та здатен до ефективної роботи за спеціальністю на рівні міжнародних стандартів.

За підсумками заходу отримано збірку тез конференції та сертифікат учасника (24 години – 0.8 кредити ECTS).