Відбулося підбиття підсумків спортивного свята. За результатами командних та індивідуальних змагань визначено кращих учасників у різних видах спорту. У загальнокомандному заліку команда факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ посіла перше місце.

Вручаючи нагороди, проректор університету Сергій Бортник зазначив, що спорту в університеті завжди приділяють велику увагу. «Це обов’язкова складова виховання молодої людини і особливо майбутнього працівника поліції. Це – вимога професії, яку кожний з присутніх обрав свідомо. У сьогоднішніх змаганнях ви перевірили свої фізичні можливості, визначили хто є найсильнішим, найшвидшим чи найвправнішим, та отримали велику порцію позитивних емоцій, заряд бадьорості, оптимізму і чудового настрою», – зазначив проректор.

Переможці змагань були нагороджені грамотами та призами, а кожна команда отримала спортивну форму та солодощі.