Учасниця Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ курсантка 3 курсу факультету № 1 Юлія Шелест взяла участь у вебінарі за темою «Фактчекінг та інформаційна безпека в Інтернеті під час війни».

Під час вебінару були розглянуті основні питання фактчекінгу, безпеки користування пошуковою системою Google та соцмережами, порядок дій на випадок переходу за невідомими посиланнями, аналіз знайденої в мережі Інтернет інформації на предмет фейків і ворожої пропаганди, що є надзвичайно актуальним питанням в умовах воєнного стану в Україні. Спільно з іншими учасниками Школи наукового лідерства курсантка планує застосовувати отримані знання і навички під час просвітницьких тренінгів для дітей вимушених переселенців.